ELEKTRO MAESTRO (25 - 30 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte co předvést ze svých získaných zkušenosti v oblasti elektro z jakékoliv, tudíž i školní, praxe? Jste manuálně zruční a dokážete se k práci postavit zodpovědně? Chcete mít možnost získávat další a další profesní zkušenosti? A to hlavní, uvítali byste práci v jednosměnném provozu? Pošlete nám Váš životopis a my Vás provedeme cestou k získání této práce! Hledáme novou posilu do dynamicky se rozvíjející firmy na pozici: ELEKTRO MAESTRO (25 - 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odborné práce ve výrobě elektronických prvků a sestav
  • Postupné sestavování a zapojování sestav elektronických zařízení
  • Práce dle technických výkresů a dodržování technologických postupů
  • Realizace zakázkové výroby

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro (můžete být i absolventem)
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. §5
  • Chuť učit se novým věcem
  • Manuální zručnost a důraz na kvalitu odvedené práce
  • Dochvilnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a ničím neohrožené společnosti
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Věříme, že dobré finanční ohodnocení odpovídající náročnosti práce
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Skvělé personální oddělení starající se o Vaši pohodu :O)

  • Místo výkonu práce: Dlouhá Třebová
  • Práce vhodná pro muže i ženy