ŠIKOVNÝ ELEKTRIKÁŘ

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Rádi byste uplatnili svoje dovednosti z oboru elekro? Jste manuálně zručný a k práci přistupujete zodpovědně? Chcete se profesně vyvíjet? Pošlete nám svůj životopis a my Vám pomůžeme se zbytkem! Hledáme nového kolegu do dynamicky se rozvíjející firmy na pozici: ŠIKOVNÝ ELEKTRIKÁŘ

Pracovní náplň

  • Odborné práce ve výrobě elektronických prvků a sestav
  • Postupné sestavování a zapojování sestav elektronických zařízení
  • Práce dle technických výkresů a dodržování technologických postupů
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. § 5
  • Praxi ve výrobním prostředí (je VELKOU výhodou)
  • Chuť učit se novým věcem
  • Manuální zručnost s důrazem na kvalitu
  • Dochvilnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci
  • Prémie
  • Chutné závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.