OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ - LOGISTIK

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenosti s prodejem nebo dispečinkem a anglicky hovoříte na denní bázi? Chcete se stát členem obchodního týmu logistické společnosti? Pak hledáme právě Vás! Olomoucká logistická společnost hledá parťáka do týmu obchodníků na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ - LOGISTIK

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky (ČR, USA a další země)
  • akvizice nových zákazníků (především zahraničních)
  • příprava složitějších mezinárodních zásilek (většinou lodní kontejnerová přeprava)
  • zpracování objednávek (kalkulace cen, řešení termínů a další)
  • zasílání nabídkových listů
  • tvorba analýz, rozpočtů a kalkulací cen

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na pozici obchodního zástupce (v logistice výhodou) nebo na pozici dispečera (člověk, který se chce posunout dál)
  • anglický jazyk na úrovni vedení obchodního jednání
  • MS Excel - znalost na úrovni tvorby kalkulací a rozpočtů
  • ochotu cestovat k zákazníkům cca 2x-3x měsíčně
  • komunikativního člověka, který se nezalekne stresových situací, které v mezinárodní přepravě mohou nastat
  • určitou míru samostatnosti, ale zároveň člověka, na kterého se kolegové mohou spolehnout
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost seberealizace v případě, že v současném zaměstnání není možnost postupu
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sick days
  • automobil i pro soukromé účely
  • teambuildingové akce a různé výroční akce
  • multisport karta
  • možnost nástupu: ihned
  • místo pracoviště: Olomouc