ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Chcete pracovat pouze na jednu směnu? Máte svářečské zkoušky na CO2? Umíte číst v technické dokumentaci a chcete dobře ohodnocenou práci? Ano? Pošlete mi váš životopis!

Pracovní náplň

  • Práce na ranní směnu
  • Budete brousit
  • Úprava nástrojů
  • Čtení technické dokumentace
  • Výroba forem (materiál - hlavně ocel)
  • Občas výroba zakázky i mimo portfolio společnosti

Co požadujeme?

  • Znalost zámečnických prací
  • Svářečský průkaz CO2
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda od 30.000,- Kč (dle zkušeností) po zapracování až 38.000,- Kč (včetně příplatků a odměn)
  • Náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
  • Po roce trvání vztahu roční předvánoční odměna ve výši cca 20.000,- Kč (vázána na pravidelnou docházku)
  • Závodní dotovaná strava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.