ASISTENTKA MZDOVÉ ÚČTÁRNY S PRAXÍ

Máte zkušenost s personální administrativou a mzdovým účetnictvím? Umíte pracovat v programu SAP a hledáte práci, kde budete mít možnost tyto zkušenosti využít? Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava podkladů pro zpracování mezd
  • příprava podkladů pro nástupy zaměstnanců
  • kontrola a správa personální administrativy
  • práce v programu SAP
  • komunikace s příslušnými úřady

Co požadujeme?

  • znalost oblasti mzdového účetnictví
  • zkušenost s přípravou pracovních smluv
  • znalost programu SAP
  • komunikativní anglický nebo německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • více než 20 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na sportovní a relaxační aktivity
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: okolí Rokycan