SVÁŘECÍ MAESTRO - TIGAŘ/KA (30 - 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Umíte pracovat se svařovací technikou a již jste se setkali se svařováním pomocí metody TIG? Chcete pracovat v dobrém kolektivu, kde si navzájem dokážete předávat zkušenosti? Stavíte se k práci zodpovědně a rádi za sebou necháváte dobře odvedený kus práce? Pošlete nám Váš životopis! Hledáme novou posilu do týmu na pozici: SVÁŘECÍ MAESTRO - TIGAŘ/KA (30 - 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Sváření nerezových materiálů
  • Práce dle technických výkresů a dodržování technologických postupů
  • Kontrola svařených dílů
  • Pravidelná údržba pracoviště a vybavení

Co požadujeme?

  • Zkušenost se svařováním metodou TIG
  • Schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
  • Platné svářečské oprávnění (výhodou)
  • Zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Mnoho benefitů, které Vám zpříjemní (nejen) práci
  • Technické vybavení umožňující plně profesionální výkony
  • Skvělé personální oddělení starající se o Váš odborný i osobnostní růst :O)

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!