LEAN SPECIALISTA - NORMOVAČ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z oblasti štíhlé výroby? Jste organizačně schopní a máte znalosti tvorby úkolových norem? Mezinárodní strojírenská firma hledá posilu na pozici: LEAN SPECIALISTA - NORMOVAČ

Pracovní náplň

  • tvorba nových a kontola zavedených úkolových norem
  • analýza výrobního procesu
  • hledat a navrhovat řešení na zlepšení procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost metod štíhlé výroby
  • znalost tvorby úkolových norem (MTM, REFA)
  • praxi z výrobní společnosti na obdobné pozici
  • neměcký jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • finanční bonusy
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Okres Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.