MANAŽER ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s AJ/NJ

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Jste zodpovědný člověk a máte zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti automotive? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni? Orientujete se v systému SAP? Tak jste to právě Vy! Nadnárodní automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s AJ/NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení a koordinace činností zákaznického oddělení
  • tvorba a naplnění nouzových plánů dispozičního prodeje a expedice
  • kontrola včasných dodávek zákazníkům
  • účast na nových projektech
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici v automotive společnosti
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • znalost IS SAP podmínkou
  • zkušenost s vedením a koordinací lidí
  • komunikativnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • flexibilní pracovní dobu
  • bonusy/prémie
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na sport a volný čas
  • zvýhodněné stravování
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: okr. Nymburk