MANAŽER BOZP A PO (50-60.000 Kč + bonusy)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti z výrobní společnosti s vedením a kontrolou BOZP a PO? Provádíte kontroly v rámci pracoviště, navrhujete nápravná opatření, či školení nových zaměstnanců? Pak hledáme právě Vás! Rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER BOZP A PO Praha-východ (50-60.000 Kč + bonusy)

Pracovní náplň

  • řízení BOZP, PO a ochrany životního prostředí ve výrobní společnosti
  • kontrola pracovišť a návrhy na odstranění zjištěných nedostatků
  • řešení nehod a úrazů zaměstnanců
  • zajišťování inspekcí a auditů
  • provádění školení zaměstnanců
  • řízení malého týmu externích zaměstnanců
  • vytváření potřebné dokumentace a práce s interními systémy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technické směru
  • zkušenosti z výrobního prostředí podmínkou
  • znalost legislativy v oblasti BOZP a norem EMS ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001
  • orientaci v oblasti norem a předpisů pracovního práva
  • praxi v oblasti řízení BOZP a PO

Co nabízíme?

  • kvartální odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.