STAVBYVEDOUCÍ - STŘEDNÍ ČECHY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte praxi na pozici Stavbyvedoucího a díváte se nyní po změně? Česká rodinná společnost, která působí ve velmi specifické oblasti (kombinace stavařiny, strojařiny) nyní hledá posilu do svého týmu na pozici Stavbyvedoucího, který bude fyzicky dohlížet na chod jednotlivých staveb převážně ve Středočeském kraji. Pošlete mi svůj životopis a já Vám ráda dodám veškeré podrobnosti. Budu se těšit :)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plánování a přímé řízení stavebních prací - fyzická přítomnost na stavbě
  • Koordinace týmu na stavbě
  • Jednání s dodavateli, zákazníky, projektanty
  • Sledování nákladů a výnosů zakázek
  • Kontrola dodržování harmonogramu
  • Vedení stavební dokumentace
  • Cca 1x za 14 dní návštěva firmy - Olomoucký kraj

Co požadujeme?

  • Vzdělání stavebního zaměření
  • Praxi v oblasti vedení staveb
  • Orientaci v oblasti tvorby rozpočtů a kalkulací
  • Schopnost řešit zadané úkoly samostatně i v týmu
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Obratnou komunikaci
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci s férovým finančním ohodnocením
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Firemní automobil
  • Mobilní telefon a notebook
  • Možnost stravování v areálu podniku
  • Přátelskou atmosféru rodinného typu

  • Místo výkonu práce: firma sídlí v okolí Lipníku nad Bečvou (stavby po celé ČR, převážně Středočeský kraj)