Koordinátor výroby

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte praxi v oboru plánování ve výrobním prostředí? Domluvíte se dobře anglicky? Dokážete se aktivně a zodpovědně postavit k řešení úkolů? Dynamicky se rozvíjející mezinárodní firma hledá nové kolegy na pozici: KOORDINÁTOR VÝROBY

Pracovní náplň

  • Plánování výroby s ohledem na zásoby, chybějící materiál a požadavky zákazníků
  • Zpracování týdenních výrobních plánů pro výrobní linky
  • Optimalizace a kontrola procesu plánování
  • Zodpovědnost za včasné naplánování plnění zakázek
  • Vyhotovení související dokumentace

Co požadujeme?

  • Minimálně 2 roky praxe ve výrobním prostředí
  • Středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Dobrá znalost systému SAP
  • Aktivní znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • Samostatnost, pečlivost a dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Osobnostní vzdělávací kurzy a sportovní aktivity
  • Příjemné prostředí stabilní firmy
  • Příspěvky na ubytování i stravování

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí