SEŘIZOVAČ - PLAT AŽ 30.000 Kč

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte alespoň SOU? Chcete pracovat na špičkových a moderních strojích? Nevadí Vám práce na tři směny? Pokud máte zájem, zašlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Ráda Vám poskytnu více informací. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Zavádění a seřizování moderních strojů do výroby
  • Spolupráce s dalšími seřizovači
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Alespoň SOU
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost práce se základními měřidly

Co nabízíme?

  • Plat dle Vašich zkušeností + příplatky za směnnost
  • Docházkový bonus
  • Roční odměna
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity
  • A další zajímavé benefity

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.