VEDOUCÍ ELEKTROMECHANIK

Neaktivní nabídka

od 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Jste zkušený elektromechanik a chcete udělat další profesní krok na vedoucí pozici? Máte praxi v automobilovém průmyslu, ze které dokážete čerpat? Toužíte pracovat ve stabilní a zároveň prosperující společnosti? V tom případě čekáme Váš životopis na pozici: VEDOUCÍ ELEKTROMECHANIK

Pracovní náplň

  • Vedení týmu (4 osoby)
  • Řešení poruch a oprav na směně
  • Sledování správné funkčnosti strojů a zařízení
  • Objednávání náhradních dílů
  • Plánování servisů zařízení
  • Eliminace závad provozu

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6 a vyšší
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu (VELKOU výhodou)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Týmového ducha a ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Člověka s chutí zdokonalovat se

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Benefity formou 13., 14. platu
  • Vzdělávací programy pro zaměstnance
  • Super prostředí pro výkon práce
  • Příspěvky na chutné obědy a dortík ke kávě :o)

  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou