DevOps/PROGRAMÁTOR ((60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vývojářská společnost specializující se na vývoj SW a HW pro letecký a automobilový průmysl hledá nového kolegu/kolegyni na pozici DevOps vývojáře. Právě teď potřebují toho správného člověka, který jim ukáže cestu, jak zautomatizovat procesy (build, test, release), monitoring a správu systémů. Tak nám pošlete svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Práce na optimalizaci a vzniku nových nástrojů automatizace testování
  • Nasazování nových verzí výrobního informačního systému
  • Realizace strategie DevOps informačního systému
  • Nastavení metodiky automatizovaných buildů, testů a releasů
  • Automatizace procesu instalace nových verzí u klientů
  • Komunikace s product ownery a vývojáři

Co požadujeme?

  • Znalost DevOps a CI/CD
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti s Jenkins, Azure, GIT nástroji a kontejnerovými technologiemi
  • Znalost SQL a C#
  • Zodpovědnost, proaktivní přístup a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Odborná školení, jazykové kurzy
  • Prostor pro inovace, aktivitu, kreativitu
  • Multisport karta
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Brno