Právník absolvent (obchodní a smluvní právo)

Neaktivní nabídka

až 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste čerstvý absolvent, který vystupoval práva a hledá v této oblasti pracovní uplatnění? Chcete pracovat pro společnost, která nabízí flexibilní pracovní dobu a bonusy k fixní mzdě? Je Vaší podmínkou pracovat pro společnost, kde využijete znalost anglického jazyka? Pokud jsou Vaše odpovědi kladné, neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá novou posilu do týmu a to na pozici: PRÁVNÍK - OBCHODNÍ PRÁVO - ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • řešení právních záležitostí týkajících se obchodního i smluvního práva
  • revize smluv
  • tvorba právních stanovisek
  • identifikace vzniklých rizik a návrhy optimálního řešení
  • aktualizace vnitřních směrnic

Co požadujeme?

  • ukončené VŠ vzdělání v oboru právo
  • znalost obchodního i smluvního práva
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost balíčku MS Office
  • samostatného člověka s logickým uvažováním

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v nadnárodní výrobní společnosti
  • moderní prostředí a fajn kolegy
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • docházkový bonus

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.

Zaměstnavatel