Absolvent/ka Účetní

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Právě jste vyšla/šel ze školy a hledáte kde nastartovat svoji kariéru? Chcete své znalosti využít v mezinárodní výrobní firmě, kde se budete cítit jako doma? Pokud ke zkušenostem z účetnictví navíc trošku ovládáte i anglický jazyk, máte šanci uspět!

Pracovní náplň

  • Eviduje faktury a dlouhodobý majetek
  • Provádí zaúčtování bankovních výpisů, pokladních dokladů, majetku firmy, faktur, DPH
  • Vyřizuje přefakturaci pojištění, vícenákladů a ostatních služeb
  • Archivuje účetní doklady a související dokumentaci
  • Spolupracuje s orgány státní správy a ostatními institucemi

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření podmínkou
  • Znalost účetní a daňové legislativy
  • Zkušenosti v oboru, ideálně na podobné pozici pro Vás bude výhodou
  • Znalost MS Office – bez Excelu se u nás neobejdete
  • Znalost IS Karat výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • AJ na pasivní úrovni (pro komunikaci e-mailem)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky nebo možnost závodního stravování za hubičku
  • Odměnu za návrhy na zlepšení
  • Kurzy angličtiny na náklady zaměstnavatele
  • Volnočasové benefity (plavání, fitness, masáže)

  • místo výkonu práce: Pelhřimov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.

Zaměstnavatel