KEY ACCOUNT MANAGER - MARKETING

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Orientujete se na poli obchodu a marketingu a máte zkušenost s péčí o svěřené portfolio VIP zákazníků? Jste zvyklý podílet se na tvorbě marketingové a obchodní strategie? Pak Vás jistě bude zajímat pracovní pozice KEY ACCOUNT MANAGER - MARKETING .

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • převážně péče o stávající klienty v daném regionu
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky
  • prezentace společnosti a vypracování cenových nabídek
  • účast na obchodních jednáních
  • analýza trhu a pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • alespoň 3 roky praxe v oboru reklamních a dárkových předmětů - PODMÍNKOU!
  • zkušenosti s péčí o VIP zákazníky
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • ŘP sk. B
  • proklientský přístup, samostatnost a rozhodnost

Co nabízíme?

  • auto i pro soukromé účely
  • bonusy/prémie,
  • týden dovolené navíc
  • firemní akce
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • mobilní telefon, notebook
  • provize z prodeje
  • Sleva na firemní výrobky
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy, školení

  • svěřený region: Praha a okolí