ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ

mzdové ohodnocení

Příbram

Máte zkušenosti jako elektrikář ve výrobním provozu nebo jste čerstvý absolvent elektro oboru? Chcete pracovat ve stabilní výrobní společnosti a nevadí Vám práce na 2 směny? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automotive průmysl hledá kolegu na pozici:

Pracovní náplň

  • Běžná elektro údržba automatických a poloautomatických výrobních linek
  • Řešení nenadálých poruch ve výrobě
  • Zprovoznění a zapojení nových výrobních linek
  • Plánovaná údržba dle údržbového plánu
  • Práce s technickou dokumentací a elektro schématy

Co požadujeme?

  • Min. SOU vzdělání v elektro oboru
  • Ochotu pracovat na směny – ranní/odpolední
  • Orientaci v elektro schématech
  • Výhodou je praxe z výrobní společnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i osobnostního růstu
  • Firemní akce
  • Stravování v areálu společnosti
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: 20 min. od Příbrami

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.