Pomozte nám vše správně rozúčtovat.

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme účetní, která se vrhne na slovenskou část našeho účetnictví a pomůže nám jej vést správně, úplně, průkazně, srozumitelně a přehledně. Baví Vás účetnictví a máte vždycky takový příjemný pocit, když vyřešíte složitý účetní případ a jde pak všechno krásně do nuly. Tak pojďte za námi.

Pracovní náplň

    Nic neočekávaného, co se účetnictví týče. Zpracování a účtování dodavatelských faktur, majetková agenda, kontrola a účtování cestovních dokladů, pokladních dokladů, bankovních výpisů.
    Řešení vnitropodnikových pohledávek i pohledávek za zákazníky a mít o nich přehled.
    Zpracování DPH podle slovenské legislativy a zpracování i ostatních daní jako je třeba silniční daň.
    Import dokladů potřebných k zaúčtování mzdových nákladů.
    Samozřejmě příprava měsíčních závěrek a odpovědnost za uzávěrkové operace (opravné položky, časové rozlišení, rezervy, kalkulace daně z příjmu PO apod.) a s tím související i příprava podkladů pro roční závěrku.
    No a také komunikace s auditory a daňovým poradcem.

Co požadujeme?

    Máte za sebou SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
    Podvojné účetnictví, účetní principy a předpisy Vám nedělají problémy, víte, jak se účtuje na nákladová střediska, máte přehled v oblasti daňových zákonů.
    Znáte slovenskou legislativu, protože budete vést účetnictví našich slovenských poboček.
    Už jste se setkali se systémem Navision, ten totiž používáme a stejně tak umíte používat produkty MS Office (Excel, Word).
    No a samozřejmě jste pečliví, přesní, samostatní, ale schopni práce v týmu. Máte analytické schopnosti a ekonomické myšlení a přehled. Prostě takové ty obvyklé osobní schopnosti účetního.

Co nabízíme?

    Mimo odpovídající plat i roční bonusy k přilepšení.
    Flexibilní začátek a konec pracovní doby, ať si přizpůsobíte začátek a konec, jak potřebujete.
    23 dní dovolené, ať máte dost času tak na různé zážitky a odpočinek.
    Po zkušební době samozřejmě stravenky a také 2 dny zdravotního volna ročně navíc.
    Poskytneme Vám zázemí úspěšné nadnárodní společnosti a možnost profesního růstu, takže se nemusíte bát o svou budoucnost.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.