Kuchař/ka

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti se závodní jídelnou a hledáte práci pouze na všední dny? Zvládnete připravit jídelníček na týden, 14 dní a poté být na výdeji a mít pak celý den volno? Tak se mi ozvěte a Vaším přínosem bude, že ještě DNES uděláte krok ke stabilní a dobře zaplacené práci!

Pracovní náplň

  • Pestrá pracovní pozice v závodní kuchyni stabilní společnosti, s odpovídajícím zaškolením
  • Příprava a úprava studených i teplých jídel
  • Vaření hotových jídel a minutek, jejich následný výdej
  • Tvorba jídelníčku
  • Uskladňování a kontrola zboží
  • Aranžování bufetů a banketů

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru kuchař/ka
  • Schopnost pracovat na více úkolech najednou
  • Příjemné jednání, spolehlivost a zodpovědnost
  • Potravinářský průkaz

Co nabízíme?

  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Mzda bez víkendových směn: 22-25tis Kč
  • Mzda včetně víkendových směn: až 28tis Kč

  • Místo výkonu práce: Kobylí