KRÁL FRÉZY (25-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Máte zkušenosti s obsluhou 3-osé a 5-osé frézy?Chcete pracovat ve fajn kolektivu, kde k Vám přistupují přátelsky? Chcete být za svou kvalitní práci kvalitně ohodnoceni? Práce na směny pro Vás není problém? Ozvěte se nám s životopisem. Moderní česká společnost s dlouhou tradicí a dobrým jménem hledá schopné spolupracovníky na pozici: KRÁL FRÉZY (25-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování CNC frézy
  • Úprava nástrojů
  • Kontrolní měření dílců
  • Čtení technické dokumentace
  • Zajištění bezpečnosti práce
  • Práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání - nejlépe strojírenský obor
  • Znalost obsluhy CNC 3-osé a 5-osé frézy
  • Zkušenosti s kusovou výrobou (VELKOU výhodou)
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Výhodou znalost řídícího systému Heidenhein
  • Samostatnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práce v moderním prostředí
  • Příspěvky na chutné obědy

  • Místo výkonu práce: Turnovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.