MISTR ELEKTRODÍLNY (plat až 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte novou práci, kde ocení Vaše zkušenosti s vedením pracovního týmu v elektro výrobě? Jste přirozenou autoritou a dokážete motivovat pracovníky? Pak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis, férová nabídka práce je tady! Špička ve svém oboru obsazuje pozici: MISTR ELEKTRODÍLNY

Pracovní náplň

  • řízení a kontrola svěřeného úseku výroby (cca 15 elektrikářů ve strojírenské výrobě)
  • tvorba časových norem
  • řešení technických problémů (práce v kolektivu, BrainStorming)
  • podřízen vedoucímu výroby, spolupráce s plánovačem výroby, OTK a konstruktéry
  • odpovědnost za dodržování standardů bezpečnosti
  • reporting vedoucímu výroby za svěřený úsek

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • zkušenost na podobné pozici (silná osobnost)
  • komunikativní osobnost
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • vyhláška 50 par. 6 nebo vyšší - platná
  • řidičský průkaz sk. B
  • manuální zručnost, samostatnost
  • spolehlivost, aktivní přístup k práci
  • vlastnost „ týmového hráče"

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující pracovní podmínky
  • rozmanitou pracovní činnost
  • stravování na pracovišti s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na PP nebo ŽP
  • zvýhodněný mobilní tarif

  • Místo výkonu práce: Valtice