Plánovač servisu výrobního zařízení

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Jste technický typ? Máte přesah i do controlingu? Plánujete servisy? No tak proč jste mi ještě neposlali životopis? :-) Tradiční chemická společnost se sídlem v Ústí nad Labem posiluje tým o Plánovače servisu výrobního zařízení!

Pracovní náplň

  • Tvorba ročních a měsíčních plánů servisních a výkonů a oprav výrobního zařízení
  • Pravidelná aktualizace plánů dle změn požadavků na servis a opravy
  • Priorizace dle disponibilních finančních zdrojů ve vazbě na strategii a finanční plán
  • Evidence servisních výkonů a oprav, pasportizace zařízení
  • Vyhodnocování dosažených výsledků v jednotlivých plánovacích oblastech
  • Vytváří analýzy ekonomického vývoje plánů, návrhy na opatření a změny
  • Rozbory vynaložených nákladů na údržbu a opravy

Co požadujeme?

  • VŠ, SŠ technicko – ekonomické,
  • Praxe v oboru servisu výrobního zařízení, chemické zařízení (výhodou)
  • znalost procesu tvorby plánu
  • orientace v zákoně o daních z přidané hodnoty
  • zkušenost se systémem Axapta (SAP)
  • dobrá znalost a zkušenost v aplikaci MS Excel - znalost práce s kontingenční tabulkou
  • spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
  • Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po roce trvání pracovního poměru
  • Závodní rekreace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Ing. Markéta Stehlíková
Manager of Sales & Logistics Division

+420775787073
sales@acjobs.cz
Skype

Divize Sales & Logistics