CONTROLLING SPECIALIST (28-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte zkušenosti v controllingu a plánování? MS Excel Vám říká pane? Pak je čas zaslat mi svůj životopis. Významná výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici: CONTROLLING SPECIALIST (28-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba ročních a měsíčních plánů servisu a oprav strojů
  • pravidelná aktualizace plánů dle změn požadavků
  • řešení disponibilních finančních zdrojů ve vazbě na strategii a finanční plán
  • evidence servisních výkonů a oprav
  • vyhodnocování dosažených výsledků v jednotlivých plánovacích oblastech
  • vytváření analýzy ekonomického vývoje plánů, návrhy na opatření a změny
  • analýza a rozbor nákladů

Co požadujeme?

  • VŠ, SŠ ekonomické,
  • praxe v controllingu, popřípadě plánování servisu
  • znalost procesu tvorby plánu
  • orientace v zákoně o DPH
  • pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky) a znalost systému SAP
  • spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • práci pro významnou výrobní společnost
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké tarify pro rodinu
  • závodní rekreace
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Ústí nad Labem