INŽENÝR ŠROUBOVACÍCH AUTOMATŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s procesem šroubování, konkrétně do kovových a plastových materiálů? Domluvíte se anglicky? Láká Vás mezinárodní společnost? Pak jste pro nás ten vhodný kandidát! Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Implementace automatických šroubováků na roboty
  • Nastavení procesu šroubování
  • Práce na projektech
  • Spolupráce s ostatními pobočkami

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ nejlépe v oboru strojírenství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost Atlas Copco, Weber, Deprag
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Bohatý cafeterie system
  • Stravenky
  • Možnost školení a dalšího vzdělávání

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!