OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Jste zkušený obchodník pohybující se v prostředí stavebnictví s praxí v oboru? Hledáte novou pracovní výzvu, která Vás umožní být pánem svého času? Pak hledáme právě Vás! Společnost působící v oblasti průmyslových vrat a automatických dveřních systémů hledá kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Motivuje Vás částka na výplatní pásce? Chcete být pánem svého času? Pak je Obchodník správná volba!

Pracovní náplň

  • akvizice
  • příprava nabídek, spolupráce se zakázkovým oddělením
  • návštěvy stavebních prostor, komunikace ohledně realizace zakázky
  • poskytování odborného technického poradenství zákazníkům
  • zodpovědnost za celou realizaci zakázky
  • účast na veletrzích a akcích pro zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • praxe alespoň 2 roky na pozici obchodního zástupce
  • znalost stavebního prostředí
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • technické myšlení, orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon a automobil k soukromým účelům
  • nadstandartní počet dnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 3 dny sickdays

  • místo výkonu práce: Střední Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.