Vedoucí servisu - strojní zařízení

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Máte zkušenosti ze zemědělství a se servisem? Nevadí Vám přiložit ruku k dílu a připojit se k servisním úkonům? Umíte jednat s lidmi? Ano? Tak mi pošlete Váš životopis ať ještě DNES uděláte krok k získání té pravé práce, kde Vás náležitě a včas odmění!

Pracovní náplň

  • Jednání se zákazníky z řad zemědělských podniků – nabídka servisních a montážních služeb
  • Koordinace činností servisních techniků – organizace servisních činností a garančních prohlídek
  • Sjednávání a organizace montáží (rozdělení práce, časová posloupnost, podklady pro fakturaci), fyzické řízení montáží přímo na stavbě
  • Evidence prováděních servisních a montážích činností

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Praxe v oblasti provádění servisu nebo koordinace činností servisních techniků
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Znalost SAP výhodou nikoli podmínkou
  • Znalost zemědělského provozu výhodou
  • Technické myšlení a zdatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé zaměstnání v silné a stabilní firmě
  • Dobré mzdové ohodnocení
  • Přátelských pracovní kolektiv