Stavební projektant

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Jste ostřílený projektant? Nebo jste zrovna vyšel ze školy a pokukujete kde začít? Tak jako tak hledáme přesně Vás. Tradiční firma z Táborska posiluje tým o Stavební projektanty a to jak do Uherského Hradiště! Pošlete mi Váš životopis! Přínosem pro Vás bude, že ještě DNES budete o krok blíž ke své vysněné práci!

Pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace zemědělských staveb (zejména stáje pro skot, prasata, drůbež, dojírny, apod.)
  • Práce v terénu - zaměření současného stavu, jednání se zákazníky
  • Spolupráce s projektanty technologií a dalšími profesemi

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ (stavební zaměření)
  • Praxe výhodou, nikoli podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy
  • ŘP B; vlastní automobil výhodou
  • MS Office - základy (Word, Excel, Outlook)
  • Dobrá znalost práce v AutoCAD, schopnost pracovat ve 3D výhodou
  • Smysl pro týmovou práci
  • Zájem učit se a rozvíjet, samostatnost, odpovědný přístup

Co nabízíme?

  • Místo výkonu práce: Uherské Hradiště