HLAVNÍ ÚČETNÍ - MILIARDOVÉ OBRATY!

mzdové ohodnocení

Olomouc

Mezinárodní společnost s moderním zázemím v Olomouci nyní hledá stěžejní článek svého týmu - Hlavní účetní. Potřebujeme zkušeného člověka, který se potkal s prostředím velké firmy (ideálně miliardové obraty), orientuje se v Heliosu, je vůdčí typ a má nadhled, co se vedení účetnictví týče. Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete mi CV ještě dnes na strouhalova@acjobs.cz

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zastřešení celé oblasti firemního účetnictví - miliardové obraty
  • vedení cca 16 podřízených zaměstnanců
  • delegace úkolů, dosledování
  • závěrečné schvalování výsledků
  • zpracování závěrek

Co požadujeme?

  • ideálně ekonomické vzdělání
  • praxi na pozici Hlavní účetní
  • zkušenosti ve VELKÉ FIRMĚ podmínkou - ideálně miliardové obraty
  • vůdčí schopnosti
  • znalost programu Helios
  • nadhled a samostatnost

Co nabízíme?

  • férové finanční ohodnocení
  • velké kompetence
  • pracovní dobu 7:00-15:30
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • moderní prostředí
  • přátelskou atmosféru
  • jazykové kurzy přímo ve firmě

    Místo výkonu práce: Olomouc