HSE MANAŽER SE SLUŽEBNÍM AUTOMOBILEM

Neaktivní nabídka

60000 - 65000 Kč

Máte zkušenost s vedením oblasti BOZP, PO a ŽP a mluvíte anglicky? Normu ISO 45001 máte v malíku? Pokud ano tak potřebujeme právě Vás! Zašlete životopis a staňte se cennou součástí naší společnosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení pracovníků v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • zavedení a dohled nad dodržováním ISO 45001
  • dohled nad dodržováním směrnic v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • analýza a reporting bezpečnostních rizik
  • řízení stávajících a zavádění nových opatření
  • odhalování možných bezpečnostních rizik
  • pravidelná kontrola a dohled nad svěřenými pracovišti

Co požadujeme?

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání - v oblasti řízení rizik výhodou
  • znalost normy ISO 45001
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničním managementem)
  • praxi v oboru řízení BOZP, PO a ŽP

Co nabízíme?

  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • možnost Home office
  • slevy na firemní výrobky
  • motivující finanční ohodnocení

  • místo výkonu práce: okres Frýdek – Místek