C# PRO ZABEZPEČENÍ BUDOV (AŽ 80 000 KČ/MĚS)

Neaktivní nabídka

až 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme šikovného C# developera. Budete vyvíjet integrovaný zabezpečovací systém, který spolupracuje s kamerami, požární signalizací, docházkou a dalšími šikovnými systémy chytrých budov. Tyhle řešení zajišťují zabezpečení různých významných objektů, kritické infrastruktury a v jaderné energetice.

Pracovní náplň

  • Dostanete se do týmu 7 lidí, kde budete vyvíjet tyto systémy.
  • Čeká Vás programování, testování a nasazení vyvíjených či integrovaných aplikací u zákazníků.
  • Budete spolupracovat na komplexním návrhu technických řešení projektů (SW i HW a jejich interakce), zejména video management systémů (VMS) a CCTV.

Co požadujeme?

  • Znáte objektové programování v C# a MSSQL a doplňující zkušenost s Linux, C++ je skvělou výhodou (díky C++ se můžete dostat i k zajímavějším projektům).
  • Nebojíte se komunikovat se zákazníkem při prezentaci vyvíjených řešení.
  • Máte čistý trestní rejstřík, jste v dobrém zdravotním stavu a máte řidičský průkaz skupiny B.
  • Angličtina Vám stačí na pasivní úrovni k četbě technické specifikace.

Co nabízíme?

  • To, co se vždy očekává, takže 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a životní pojištění.
  • Dostanete práci, která je kreativní a různorodá (alespoň to si myslíme) ve stabilní firmě v oblasti unikátních zabezpečovacích technologií.
  • Nebudete se zabývat jen vývojem SW, ale dostanete se i k HW a jejich integraci mezi sebou.
  • Nemusíte u nás sedět přesně od osmi do čtyř. Máme klouzavou pracovní dobu, abyste si den mohli naplánovat, jak potřebujete.
  • Samozřejmě Vám poskytneme prostor pro seberealizaci včetně různých školení a odborného růstu a podílení se na rozvoji firmy a jejich produktů.
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.

  • Místo výkonu práce je v Brně