OPERÁTOR CNC BRUSKY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Hledáte novou zajímavou práci v blízkosti bydliště? Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů a vyznáte se v technické dokumentaci? Rádi byste pracovali pro českou společnost na pozici OPERÁTOR CNC? Pak budeme rádi za Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC brusky
  • Korekce a úprava programů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Kontrola kvality výrobků

Co požadujeme?

  • Strojírenské vzdělání – nejlépe v oboru obráběč kovů
  • Praxi s obsluhou CNC strojů
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost s dalšími obráběcími přístroji výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost zvyšování kvalifikace
  • Práci ve stabilní společnosti

    Místo výkonu práce: Dobřichovice - Lety

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!