PROJEKTANT - STATIK

Neaktivní nabídka

28000 - 40000 Kč

Jste absolventem stavebního oboru na VŠ nebo máte již nějaké zkušenosti jako projektant staveb? Láká Vás oblast ocelových konstrukcí více než pozemní stavitelství? Máte alespoň mírně pokročilou Aj nebo Nj? Pak hledáme právě Vás! Stabilní mezinárodní společnost na Přerovsku nyní hledá posilu na pozici Statika. Pošlete mi svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování a tvorba projektové dokumentace ocelových konstrukcí
  • Dohled na statiku staveb
  • Zpracování a tvorba cenových nabídek
  • Možnost podílet se na vývojových projektech

Co požadujeme?

  • VŠ vzděláni stavebního zaměření - nutností
  • orientace v problematice výpočtů a navrhování ocelových konstrukcí
  • Znalost programů pro statické výpočty (RSTAB/RFEM, Scia Engineer, IDEA Statica aj.)
  • znalost programů Autodesk
  • alespoň mírně pokročilou znalost Aj nebo Nj
  • aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
  • Zaškolení v oboru - šance i pro absolventy stavebního oboru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Zvýhodněné tarify u mobilního operátora
  • Příjemnou atmosféru na pracovišti

  • Místo výkonu práce: okres Přerov