GURU V OBLASTI OBCHODU S TECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM

Neaktivní nabídka

od 60000 Kč

Rádi byste skloubili Vaše bravurní obchodní dovednosti a nadšení pro průmyslovou automatizaci? Dokážete se vybičovat k nadstandardním výkonům s motivací krásného výdělku? Máte rádi, když se z vašeho pracovního kolektivu stávají přátelé? Je řízení automobilu Vaším koníčkem? Pokud jsou Vaše odpovědi "ANO", čekáme na zaslání Vašeho životopisu a podání přihlášky na výběrové řízení na pozici: GURU V OBLASTI OBCHODU S TECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Akviziční obchodní činnost a péče o zákazníky
  • Zpracování nabídky, kontrola realizace zakázky
  • Návrhy vhodných technických řešení
  • Reporting a vytváření statistik
  • Radost z kvalitně odvedené práce = plné peněženky :o)

Co požadujeme?

  • Obchodního a technického ducha
  • Vzdělání se zaměřením na elektro (průmyslová automatizace, MaR a podobně)
  • Zkušenosti na obchodně-technické pozici
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Auto, telefon a notebook i k soukromému užití
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Firemní akce jsou pro nedílnou součástí
  • Stravování včetně pochutin a kávy
  • Bonusy za odvedenou práci

  • Sídlo společnosti se nachází v Pardubickém kraji, výkon práce: po celé ČR