TECHNICKÝ JUNIOR NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Rádi byste pracovali v rodinné firmě s přátelským prostředím? Chcete si upevnit své znalosti angličtiny a zároveň se profesně i odborně rozvíjet spolu s perspektivní výrobní společností, která je špičkou ve svém oboru? Zde můžete obojí! TECHNICKÝ JUNIOR NÁKUPČÍ (25 – 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování cenových poptávek a nákupních objednávek
  • Jednání s dodavateli
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Koordinace objednávek materiálu
  • Úzká kooperace s logistikou a výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření výhodou
  • Schopnost orientace v technických výkresech
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Ovládání programů Microsoft Office
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Prostor k seberealizaci
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Široké spektrum firemních slev

  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.