FINANČNÍ ANALYTIK

Chceš být zodpovědný za finanční analýzu podniku a máš zkušenosti jako Controller? Prima, zašli svůj aktuální životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za finanční analýzu, kalkulaci a strategický rozpočet výrobního závodu
  • nastavování a kontrola personálních sazeb
  • spolupráce na budgetu společnosti
  • podpora v rámci financí pro ostatní oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost z controllingu (výrobní společnost)
  • MS Excel
  • znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • finanční benefity
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na dopravu a stravné
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • lokalita: 20 km od Plzně