Tester co ví, co je DevOps

mzdové ohodnocení

Brno

Pro vývojářskou firmu specializující se na vývoj SW a HW pro letecký a automobilový průmysl hledáme testera, pro digitální továrnu, ve které se simuluje výroba. Právě teď potřebují toho správného člověka, který jim ukáže cestu k ideálnímu testu.

Pracovní náplň

    Budete připravovat testovací scénáře a jejich dokumentaci. Na základě těchto scénářů poté připravíte a provedete jak manuální, tak automatické testy a k automatickým testům zajistíte i potřebnou infrastrukturu. Výsledky pak budete komunikovat s vývojáři. Smyslem je dotáhnout proces vývoje nových funkcionalit systému a jeho odladění na typických scénářích, ve kterých pracují zákazníci. Pokud nechcete psát kód, nemusíte, ale je potřeba navrhovat řešení.

Co požadujeme?

    Umíte základy SQL a programování v C#.

    Máte zkušenost s DevOps nebo znalosti z tohoto oboru.

    A hlavně jste zodpovědní s proaktivní přístupem a analytický myšlením. Nebojíte se na sobě stále pracovat a rozvíjet se a je na Vás spolehnutí.

    Pokud máte VŠ s IT zaměřením, praxi na podobné pozici, zkušenost s testováním IS a vytvářením vlastních scénářů či znalost principů programování/algoritmizace, to vše Vám přinese body navíc.

Co nabízíme?

    Z těch obvyklých benefitů se určitě můžete těšit na flexibilní pracovní dobu a týden dovolené navíc.
    Jedná se o stabilní společnost, která hledá člověka, který společně s nimi bude dlouhodobě růst a rozvíjet se. Dostanete tak možnost účastnit se nejen různých odborných školení a jazykových kurzů, ale hlavně Vám dají prostor pro uplatnění Vašich inovačních a tvůrčích aktivit.
    No a v případě dojíždění, MHD mají kousek a pokud jezdíte autem, tak mají vlastní parkoviště.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Ing. Michal Kováč
HR Consultant

+420739025261
industry@acjobs.cz
Skype

Divize Engineering