PROJEKTANT STATIK - STAVEBNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

od 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Hledáte v životě novou výzvu? Jste autorizovaný statik staveb a chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, který Vám nabídne práci na zahraničních projektech? Pošlete mi váš životopis a procestujte svět!

Pracovní náplň

  • Spolupráce na vytváření podkladů pro projekční firmy
  • Výpočty a návrhy základů pod technologie, pod stavební objekty (haly, budovy…)
  • Řešení projekčních kolizí vzniklých při výstavbě
  • Autorský dozor statika při výstavbě

Co požadujeme?

  • VŠ - obor stavební fakulta obor statika
  • Autorizaci v daném oboru
  • Znalost práce v programech CAD 2D - 3D, projekt Revit výhodou
  • Zkušenost s projektováním větších statických celků výhodou
  • Orientace v normách ČSN EN a požádních předpisech
  • Ochotu cestovat (příležitostně 1x za měsíc)
  • Řidičský průkaz sk. B (pro výjezdy na provádění kontrol projektu v místě stavby)

Co nabízíme?

  • Měsíční bonusy až 30%
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč pro každého
  • Docházkový bonus 2000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění dle interních pravidel
    Nadstandardní příplatky
  • Stravování ve vlastní jídelně – od 13 Kč za hlavní jídlo
  • Podpora zdraví – očkování zdarma
  • Lékařská péče „za rohem“
  • A mnoho dalšího

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.