INŽENÝR PLÁNOVÁNÍ KVALITY

mzdové ohodnocení

Příbram

Hledáte práci na pozici Inženýra kvality? Máte již zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive? Chcete denně aktivně využívat anglický nebo německý jazyk? Rád pracujete na nových projektech? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automotive průmysl hledá kolegu na pozici: INŽENÝR PLÁNOVÁNÍ KVALITY

Pracovní náplň

  • Plánování kvality pro nové projekty
  • Uvolňování nových nástrojů do výroby
  • Plánování a zajištění zkoušek výrobků před uvedením do sériové výroby
  • Komunikace se zákazníky a specifikace požadavků
  • Úzká spolupráce s projektovými manažery a nákupčími
  • Spolupráce se zahraničními kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost AJ/NJ – denní použití
  • Znalost nástrojů kvality
  • Min. 2 roky zkušeností v oblasti plánování kvality v automotive
  • Znalost MS Office a SAP

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost profesního i osobnostního růstu
  • Firemní akce
  • Stravování v areálu společnosti

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: 20 min. od Příbrami

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!