BRUSIČ NA PLOCHO ČI NA KULATO S MNOHA BONUSY

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste manuálně zručný, pracoval jste již s konvenční bruskou na plocho či na kulato? Chcete mít férového zaměstnavatele, který ocení šikovné a zodpovědné pracovníky? Tak neváhejte a pošlete mi váš životopis. Do výrobní společnosti právě hledáme kolegu na pozici: BRUSIČ

Pracovní náplň

  • Ovládání a seřizování konvenčních brusek na plocho, na kulato
  • Broušení na plocho, na kulato + na díru; vnitřní i vnější čela, zápichy, kužely
  • Broušení vnitřních a venkovních průměrů mezi hroty

Co požadujeme?

  • SOU v oboru brusič či obráběč kovů
  • Praxi jako brusič na konvenční/CNC brusce
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Schopnost pracovat s měřidly (mikrometry, kalibry,..)
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • 8 dní dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Odborné vzdělávání