SVÁŘEČ MAG (2 SMĚNY, NADSTANDARDNÍ BONUSY)

Neaktivní nabídka

27000 - 33000 Kč

Máte praxi alespoň rok jako svářeč? Umíte svařovat metodou MAG? Chcete pracovat na dvě směny? Pokud ano zašlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Svařování dle technické dokumentace a zadání
  • Svařování metodou MAG/TIG
  • Kontrola, broušení a opravy svárů
  • Práce na dvě směny

Co požadujeme?

  • SOU technického zaměření
  • Praxi alespoň rok na pozici svářeče
  • Znalost technické dokumentace
  • Pečlivost, spolehlivost a pracovitost

Co nabízíme?

  • Nástupní plat dle zkušeností kandidáta
  • Nadstandardní příplatky za prostředí a směnnost nad rámec zákona
  • 23 dní dovolené + sick days
  • Dotované závodní stravování
  • Penzijní připojištění
  • Zvýhodněné rodinné volání
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nástup IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.