Backend s Net.Core

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Jsme Advantage Consulting a pro jednoho z našich klientů hledáme šikovného backenďáka. Jde o českou vývojářskou společnost, která pracuje na různých projektech v oblasti Informačních Systémů, Slaboproudých Technologií a Telekomunikací.


Pracovní náplň

    Budete spolupracovat na projektu, který má vytvořit zcela nový informační systém pro sbírku zákonů a jiných právních dokumentů a plně digitalizovat složitý legislativní proces České republiky. Samozřejmě to není jediný projekt a postupně se určitě dostanete i k dalším.

Co požadujeme?

    Musíte mít zkušenost s NET.Core 2.x a vyšší, Entity framework Core, Visual studio a GIT repository. Bez znalosti těchto technologií to nejde.

    Znalost jakýchkoliv dalších technologií jako Kafka, MongoDB, Postgre, ASP.NET Boilerplate, Camunda je pak už výhodou.

Co nabízíme?

    Mají pěkné kanceláře v Brně, žádný open space, ale nemají také žádný problém, když budete dělat částečně z domova. Mimo samotného platu mají připravená i různá další bonusová ohodnocení, která dávají během roku. Společně vyjíždějí na různé výlety, ať už sportovní (lyže, kola) nebo kulturní (divadlo, kino), které jim platí společnost. Tohle jsou jen ty nejzajímavější benefity a samozřejmě mají i mnoho dalších obvyklých benefitů.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Valeriya Grigoryeva
HR Consultant

+420739290528
it@acjobs.cz
Skype


Divize ICT

Podobné inzeráty


Sdílet inzerát


Zasloužíte si kariéru, kterou budete milovat...

Získejte vše, co potřebujete k vybudování kariéry, která vám přináší radost a vzrušení.