PRACOVNÍK KONVENČNÍHO SOUSTRUHU (28-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s prací na konvenčním soustruhu? Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu? Orientujete se v technické dokumentaci a jste technicky zdatný? Do společnosti, která sídlí v Brně nyní hledáme PRACOVNÍKA NA KONVENČNÍ SOUSTRUH, kterému nabídneme řadu zajímavých benefitů. Pokud nyní hledáte novou pracovní příležitost, zašlete mi svůj životopis. Nástup je možný ihned nebo dohodou!

Pracovní náplň

  • Obsluhování přiděleného konvenčního soustruhu
  • Výroba drobnějších dílců
  • Práce s technickou dokumentací
  • Dodržování pracovních postupů
  • Údržba svěřeného stroje a pracoviště

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s obsluhou klasických soustruhů
  • Umění číst v technické dokumentaci
  • Technické myšlení, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • + 8 dnů dovolené
  • Příspěvky na stravu
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Finanční příplatky a odměny
  • Odborné vzdělávání
  • Zázemí stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: Brno