CNC SOUSTRUŽNÍK (UBYTOVÁNÍ) PLAT AŽ 35000 KČ

Neaktivní nabídka

26000 - 35000 Kč

Hledáte práci s ubytováním nebo jste z okolí Zruče nad Sázavou a jste ochoten dojíždět? Máte menší či větší zkušenost s CNC soustruhem? Máte vzdělání v oboru strojírenství nebo v příbuzném oboru? Pokud ano zašlete mi prosím svůj životopis nebo mi zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC soustruhu se systémem Sinumerik
  • Práce s technickou dokumentací
  • Seřizování, výměna nástrojů, programování stroje (stačí znát základy)

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání
  • Alespoň základní znalost obsluhování CNC soustruhu
  • Schopnost orientace v technických podkladech

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení s postupným navyšováním
  • Možnost ubytování v místě pracoviště (Zruč nad Sázavou)
  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus
  • Půlroční odměny
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Penzijní připojištění
  • A další bonusy
  • Místo výkonu práce Zruč nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.