PROJEKTANT ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti se zabezpečovacími systémy a nebo je to oblast, která by vás bavila a chcete se jí věnovat? Domluvíte se anglicky a nevadí vám občasný výjezd do zahraničí? Stabilní česká společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: PROJEKTANT ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ

Pracovní náplň

  • návrh dokumentace k projektům zabezpečovacích systémů
  • komunikace s kolegy při tvorbě technických návrhů
  • práce v AutoCAD
  • dohlížet na stavbě na uvádění do provozu (cca 1x ročně výjezd do zahraničí)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Schopnost domluvit se anglicky
  • Znalost práce v AutoCAD
  • Praxi v oboru (může být i šikovný absolvent VŠ, ochotný se učit)
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb.
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci v úspěšné a stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Teambuildingy, vánoční večírek

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.