ANALYTIK VÝROBY S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s analýzou výroby v automotive? Rádi byste uplatnili své organizační a analytické dovednosti? Chcete pracovat pro špičkového výrobce se závody po celém světě? Pokud jste odpověděli 3x ANO, hledám právě Vás! Pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Provádění analýz a následné opravy desek tištěných spojů
  • Výměny komponent a opravy produktů pro automotive průmysl
  • Návrhy nápravných opatření a vedení záznamů
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • vyhlášku 50/1978 §5
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu – 12ti hodinové směny

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek
  • Docházkový bonus
  • Stravenky a závodní stravování
  • Dotovanou firemní dopravu
  • Příspěvek na relaxaci, sport, vzdělávání či dovolenou

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha – východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.