PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK ŠUMPERK

28000 - 30000 Kč

Máte praxi jako zámečník? Jste vyučený v technickém oboru? Chcete pracovat pro silného a stabilního zaměstnavatele? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Zámečnické práce na strojích a zařízeních
  • Pravidelná a preventivní údržba strojů
  • Práce na dvě směny

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • Praxi jako zámečník nebo mechanik strojů alespoň 2 roky
  • Pečlivost a preciznost při práci

Co nabízíme?

  • Adekvátní platové ohodnocení dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na kulturu a volný čas
  • Příjemné pracovní prostředí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.