ELEKTROMECHANIK - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10.000 Kč

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

Jste vyučený elektromechanik? Bydlíte v okolí Šumperka? Máte platnou vyhlášku č.50? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Instalace, seřizování a elektrozařízení
  • Práce s jednoduchou technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU elektro
  • Platnou vyhlášku č.50 (případně lze doplnit po nástupu do zaměstnání)
  • Orientaci v elektro dokumentaci
  • Ochotu pracovat na dvě směny

Co nabízíme?

  • Adekvátní platové ohodnocení dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na kulturu a volný čas
  • Příjemné pracovní prostředí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.