SERVISNÍ TECHNIK - KOLÍN A OKOLÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte vzdělání technického směru a praxi na pozici servisního technika? Rádi byste získali různorodou práci ve stabilní společnosti? Pak je tato pozice právě pro Vás! Úspěšná, stabilní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - KOLÍN A OKOLÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce na servisních zakázkách v terénu - dálnice, tunely,...
  • komunikace se zákazníky
  • technická podpora při řešení technických problémů
  • cestování

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání technického zaměření
  • vyhlášku č. 50/1978
  • znalost angličtiny nebo němčiny VÝHODOU

Co nabízíme?

  • služební auto - po zaučení i k soukromým účelům
  • 20 dní dovolené
  • služební telefon a notebook
  • vzdělávací kurzy a školení
  • možnost kariérního růstu

  • možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Kolín a okolí