SPECIALISTA IT BEZPEČNOSTI

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Láká Tě mezinárodní prostředí? Znáš HR aplikaci Workday? Angličtinu zvládáš "levou zadní"? Pak Tě rádi přivítáme v našem novém týmu! Pošli nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Identifikace bezpečnostních rizik
  • Řešení incidentů
  • Podpora aplikace Workday
  • Úzká spolupráce s HR oddělením
  • Podílení se na čtvrtletních auditech bezpečnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ nejlépe IT oboru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost aplikace Workday
  • Praxe na pozici podpory/ bezpečnosti alespoň 2 roky
  • Zkušenosti z mezinárodní společnosti výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Caffeterie system
  • Stravenky
  • Mezinárodní prostředí
  • 5 týdnů dovolené

    Místo pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!