SOFTWARE EMBEDDED DEVELOPER

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Je pro Vás psaní softwaru pro embedded systémy koníčkem? Baví Vás technika a domluvíte se anglicky? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Úspěšná mezinárodní vývojová a výrobní společnost technického zaměření v současnosti obsazuje pozici: Software embedded developer (40. - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Psaní SW pro embedded systémy (řídící softwary pro zařízení).
  • Podílení se na jednotlivých fázích vývoje (design, implementace).
  • Komunikace se zákazníky, specifikace projektu.
  • Komunikace se zahraničními kolegy.
  • Občasné služební cesty.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe IT nebo elektro směru.
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka.
  • Zkušenosti s programovacími jazyky C/C++.
  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok.
  • Zodpovědný přístup k práci.
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Stravenky.
  • Příspěvek na penzijní spoření.
  • Jazykové vzdělávání, odborné certifikace.
  • Zvýhodněné telefonní tarify a další.
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Těšíme se na konzultaci s Vámi.