MANAŽER ÚDRŽBY S AJ

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hovoříte anglickým jazykem? Vystudoval jste střední nebo vysokou školu s technickým zaměřením? Máte dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci a technické myšlení? Pak hledáme právě vás! Hledáme zkušeného MANAŽERA ÚDRŽBY S ANGLIČTINOU, který se nebojí výšek pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost. Zašlete nám životopis v ANGLICKÉM jazyce!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • dohled nad dodržováním BOZP
  • přebírání požadavků na operativní opravy od supervizorů a seřizovačů
  • projednávání rozsáhlejších oprav s nadřízeným, spolupráce na technickém řešení oprav
  • specifikace a zajišťování náhradních dílů
  • kontrola pracovních postupů při opravách

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi a dovednost v údržbě, opravách mechanických, pneumatických a hydraulických zařízení
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - denní využití
  • znalost MS Office
  • orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13.plat
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • měsíční docházkový bonus
  • příspěvek na sport a kulturu
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Hustopečsko