OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Hledáte práci ve Zlínském kraji na pozici OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER? Máte zkušenost s projektovým řízením, s častým vyjednáváním se zákazníky? Disponujete komunikativní znalostí anglického jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní společnost, zabývající se výrobou technologických strojních celků hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici: OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • kompletní vedení projektů, vedení projektového týmu
  • komunikace se zákazníky, řešení vzniklých problémů
  • plánování projektu, realizace, monitoring činností
  • odpovědnost za dodržení naplánovaného harmonogramu projektu
  • kooperace s výrobou a vývojovým oddělením
  • komunikace s jednotlivými odděleními společnosti
  • odpovědnost vedení společnosti, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • zkušenosti s obchodním jednáním a zákaznickou výrobou
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost ubytování, podpora při relokaci
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • stravenky, penzijní připojištění, jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj